Home‎ > ‎

Custom bike building

Vždy se najde někdo, koho neuspokojí nabídka kol na trhu, před pár lety jsme byli ve stejné situaci a prostě se rozhodli si kola postavit po svém k plné spokojenosti no a protože i mezi našimi kamarády a kolegy se takových našlo poměrně dost podobných pomatenců, začali jsme pro ně stavět kola přesně podle jejich přání a představ. Když se začíná hledat cesta k novému kolu buď již nějaký materiál existuje a jde se do jeho přestavby, nebo se číhá,vybírá ale především se snažíme zájemci pomoci přesně definovat JAKÉ KOLO to má být. Je to cesta plná kreativity, změn i zvratů, na takovéto kolo se nesmí pospíchat. V rámci custom staveb umíme provést i zásadní úpravy rámů v podobě převaření patek, můstků čepů na brzdy atd.. Na základě grafického návrhu provedeme lakování rámu včetně nápisů kolků či airbrushe.
REBELT - MONSTER CROSS       Focus Adel-ka      RADON RPS
Kola vznikají podle společně budované představy a požadavků budoucího jezdce a nás (anžto nás to neživí, tak nebudeme přece dělat něco co se nám nelíbí že...), od typu rámu přes lak, design samolepek, až po osazení komponenty. Snažíme se naplňovat ideu "recycle bicycle", prostě kolům vdechnout nový život, protože řada špičkových komponentů starých i 30let je stále funkční, použitelná a především sexy. Často se změní původní použití kola - starý silničák může být velice schopný randonneur, nebo lehký singlespeed do města, starý trekking může být výborný základ pro cestovní cyklokrosku...

Stavíme kola pro ty kteří nenašli na trhu přesně to co hledali, chtějí se odlišit, nebo prostě vědí co chtějí... Umíme Vám postavit kolo přesně dle vašich snů a přání nebo reinkarnovat Váš starý bajk do nového života tak aby Vám i dál přinášel radost z jízdy.
Comments